QNAP Serwer TS-873AeU-4G 8-bay AMD Ryzen V1500B 2U NAS
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-873AeU
Serwer NAS w płytkiej obudowie z dwoma portami 2,5GbE. Wyposażony w czterordzeniowy procesor AMD Ryzen, z obsługą 10/25GbE lub buforowania M.2 SSD i możliwością rozbudowy PCIe dla wirtualnych aplikacji (Obsługa systemów operacyjnych QTS lub QuTS hero).
Kompaktowe urządzenie TS-873AeU montowane na stelażu 2U jest wyposażone w czterordzeniowy/ośmiowątkowy procesor AMD Ryzen V1000 serii V1500B 2,2 GHz i oferuje dwa porty sieciowe 2,5GbE w jednej obudowie. W porównaniu do poprzedniej generacji, urządzenie TS-873AeU zostało dodatkowo wyposażone w dwa porty M.2 PCIe Gen3 x 1 dla pamięci podręcznej NVMe SSD lub Edge TPU wspomagające funkcję rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję. Nowoczesny sprzęt wyposażony w kompleksowe rozwiązania oprogramowania sprawia, że model TS-873AeU świetnie nadaje się do zastosowań i zadań wymagających pod względem zasobów, np. maszyn wirtualnych lub intensywnego uzyskiwania dostępu dla wielu użytkowników. Płytka obudowa zapewnia oszczędność miejsca, ułatwiając montaż w małych szafkach na media lub w miejscach z dużą ilością okablowania.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 6 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 50 (5+0), 10 (1+0), 5, 6, 1, 60 (6+0) |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, Triple Mirror, Triple Parity |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.1 |
| Wymiary | 89 × 482 × 297,4 mm |
| Waga | 7.61 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-873AeU-4G |
| EAN | 4711103081075 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer TS-873AeU-4G 8-bay AMD Ryzen V1500B 2U NAS |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










