QNAP TS-216G 2bay ARM 2.0GHz QC 4GB RAM 1 x 2.5GbE
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-216G 2bay ARM 2.0GHz QC 4GB RAM 1 x 2.5GbE
Zaprojektowany dla użytkowników domowych i małych biur, 2-kieszeniowy serwer NAS 2,5 GbE TS-216G zapewnia wysoką wydajność i inteligentne zarządzanie jako wydajne i niezawodne miejsce do przechowywania plików. Możesz nie tylko cieszyć się łatwym dostępem do plików, udostępnianiem i synchronizacją z wieloma urządzeniami, ale także uruchamiać narzędzia zwiększające produktywność i aplikacje multimedialne, aby usprawnić przepływ pracy i zarządzanie danymi.
Gotowość do obsługi sieci 2,5 GbE!
Szybszy transfer plików oraz tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych dzięki modelowi TS-216G.
Wysoka wydajność i energooszczędność
Zasilany przez czterordzeniowy procesor ARM i 4 GB pamięci RAM do wielozadaniowości przy niskim zużyciu energii.
Wbudowana jednostka NPU do akceleracji AI
NPU wzmacnia rdzeń AI firmy QNAP, zwiększając wydajność szybkiego rozpoznawania twarzy i obiektów.
Szybkie kopiowanie jednym dotknięciem USB
Z łatwością twórz kopie zapasowe zawartości urządzeń USB na serwerze TS-216G, naciskając przycisk Kopia jednym dotknięciem.
Ochrona migawkowa przed oprogramowaniem ransomware
Chroń swoje pliki i dane przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania za pomocą migawek.
Pojemność do 39 TB
Ciesz się pojemnością 38,6 TB dzięki dwóm dyskom o pojemności 22 TB; możesz skonfigurować RAID 1, aby chronić dane, korzystając z pojemności użytkowej 19,3 TB.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Poziomy RAID | 5, 6, 60 (6+0), 50 (5+0), 1, 10 (1+0), JBOD |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
| Wymiary | 165 x 102 x 220.6 mm |
| Waga | 1.45 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TS-216G |
| EAN | 4711103085066 |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ dysku | SSD, HDD |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | ARM 4-core Cortex-A55 2.0GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 4 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Pełna nazwa | QNAP TS-216G 2bay ARM 2.0GHz QC 4GB RAM 1 x 2.5GbE |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










