Samsonite Plecak MYSIGHT 15.6 czarny
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Plecak MYSIGHT 15.6
Pozostałe parametry
WNĘTRZE Komora Główna Komora główna z organizacją wnętrza Kieszeń na Laptopa Kieszeń na Tablet Kieszeń na Dokumenty System Easy Pass Easy Pass pozwala na łatwe przepuszczanie kabli poprzez różne przedziały torby, umożliwiając ładowanie urządzeń elektronicznych bez ich wyjmowania. Wewnętrzny organizator Dedykowana kieszeń na powerbank Pojemność 19 L
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Ilość komór | 2 |
| Wymiary | 43 x 30 x 16 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Przekątna Ekranu Laptopa 15.6" Przekątna Ekranu Tableta 10.5" |
| Materiał | PET |
| Pełna nazwa | Samsonite Plecak MYSIGHT 15.6 czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










