Seagate Backup Plus Hub 6TB 3,5 STEL6000200
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | Backup Plus Hub |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Wysokość | 198.1 mm |
| Szerokość | 41 mm |
| Głębokość | 118 mm |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 1.06 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Seagate Backup Plus Hub 6TB 3,5 STEL6000200 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










