Seagate Dysk One Touch 5TB 2,5 STKC5000401 Silver
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Potrzebne miejsce na rozwój
Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle mały, aby można go zmieścić do torby na laptop i oferuje jednocześnie wystarczająco dużo miejsca na mnóstwo treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten przenośny dysk HDD, kompatybilny ze złączem USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows oraz Mac, oferuje możliwość wyboru stylowych kolorów oraz opcje do 5 TB pojemności na pomieszczenie rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue
Specyfikacja techniczna
| Model | One Touch |
| Typ dysku | HDD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wysokość | 20.9 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 115.3 mm |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 0.268 kg |
| Kolor | Czerwony |
| Pełna nazwa | Seagate Dysk One Touch 5TB 2,5 STKC5000401 Silver |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










