Seagate Dysk zewnętrzny PS4 Drive 2TB 2,5 STGD2000200 Czarny
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Game Drive to zewnętrzny dysk twardy do konsoli PS4 dowolnejgeneracji (wersja oprogramowania 4.50 lub wyższa). Dzięki pojemnościpozwalającej na instalację ponad 50 gier możesz mieć na wyciągnięcieręki dostęp do biblioteki klasycznych gier i najnowszych tytułów.1 PortUSB 3.0 pozwala osiągnąć pełną szybkość gry, jak gdyby gra byłaodtwarzana na wewnętrznym dysku konsoli. Konfiguracja w trzy minuty wystarczy podłączyć dysk Game Drive do dowolnego portu USB nakonsoli PS4 i przejść przez szybkie i proste etapy instalacji
Specyfikacja techniczna
| Model | Game Drive |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość obrotowa | 4200 obr/min |
| Wysokość | 113.5 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 149 g |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Seagate Dysk zewnętrzny PS4 Drive 2TB 2,5 STGD2000200 Czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










