Targus Notepac Plus 15-16" CNP1 Clamshell Case - Black
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15'' • 15,1'' • 15,4'' • 15,5'' • 15,6'' • 16'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 36 x 41.5 x 9.5cm |
| Waga | 1.3 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | Targus Notepac Plus 15-16" CNP1 Clamshell Case - Black |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










