Targus Torba na notebook CityLite Pro 12- 15.6 Slim szary
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 12'' • 12.1'' • 12.3'' • 12.5'' • 13'' • 13,1'' • 13,3'' • 13,4'' • 13,5'' • 14'' • 14,1'' • 14.2'' • 14.5'' • 15'' • 15,1'' • 15,4'' • 15,5'' • 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | Wewnętrzne: 38.7 x 2.5 x 26.5 cm Zewnętrzne: 45.5 x 10 x 32.5 cm |
| Waga | 780 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 15.6" |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | Targus Torba na notebook CityLite Pro 12- 15.6 Slim szary |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










