Techly Ramię biurkowe LED/LCD 13-27 cali 6kg ze sprężyną gazową, audio/USB
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ramię biurkowe LED/LCD ze sprężyną gazową i portami audio/USB firmy Techly
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 117 x 468 x 570 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (maks.) | 500 mm |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 102857 |
| EAN | 8051128102857 |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 360 ° |
| Pełna nazwa | Techly Ramię biurkowe LED/LCD 13-27 cali 6kg ze sprężyną gazową, audio/USB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










