Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-24 cali potrójny 3x10kg, czarny
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-24 cali potrójny 3x10kg
- Umożliwia montaż trzech monitorów LED/LCD ponad blatem biurka
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Zwiększa ilość powierzchni roboczej na biurku oraz poprawia ergonomię pracy
- Łatwy montaż na klamrę do blatu biurka, bez konieczności wiercenia otworów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowe wysięgniki z regulacją szorokości
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie pionowej (PIVOT)
- Możliwość obrotu wokół osi słupa
- Możliwość regulacji wysokości
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealne do zastosowania w biurach, studiach, serwerowniach oraz centrach monitoringu
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | - Wysokość: 446 mm- Szerokość ramienia rozłożonego: 1226 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 7.69 kg |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt biurkowy- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Pozostałe parametry | - PIVOT: 360°- Obrót wokół osi słupa: 360° |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 301757 |
| EAN | 8057685301757 |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 24 '' |
| Pełna nazwa | Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-24 cali potrójny 3x10kg, czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










