Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27 cali podwójny 2x10kg, czarny
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27 cali podwójny 2x10kg
- Umożliwia montaż dwóch monitorów LED/LCD ponad blatem biurka
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Zwiększa ilość powierzchni roboczej na biurku oraz poprawia ergonomię pracy
- Łatwy montaż na klamrę do blatu biurka, bez konieczności wiercenia otworów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Dwuprzegubowe wysięgniki z regulacją szerokości
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie pionowej (PIVOT)
- Możliwość obrotu wokół osi słupa
- Możliwość regulacji wysokości
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealne do zastosowania w biurach, studiach, serwerowniach oraz centrach monitoringu
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | - Wysokość: 446 mm- Szerokość ramienia rozłożonego: 756 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 6.325 kg |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt biurkowy- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Pozostałe parametry | - PIVOT: 360°- Obrót wokół osi słupa: 360° |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 301740 |
| EAN | 8057685301740 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Pełna nazwa | Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27 cali podwójny 2x10kg, czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










