Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27cali podwójny, czarny
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27cali podwójny
- Umożliwia montaż dwóch monitorów LED/LCD ponad blatem biurka
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Zwiększa ilość powierzchni roboczej na biurku oraz poprawia ergonomię pracy
- Łatwy montaż na klamrę do blatu biurka, bez konieczności wiercenia otworów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu wokół osi słupa
- Możliwość regulacji wysokości
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealne do zastosowania w biurach, studiach, serwerowniach oraz centrach monitoringu
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | Wysokość: 690 – 725 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 4.712 kg |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt biurkowy- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Pozostałe parametry | Obrót wokół osi słupa: 360° |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 020690 |
| EAN | 8054529020690 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Pełna nazwa | Techly Uchwyt biurkowy LCD/LED 13-27cali podwójny, czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










