Techly Uchwyt biurkowy regulowany 13-19cali 8kg czarny
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Uchwyt biurkowy regulowany 13-19cali 8kg czarny
- Umożliwia montaż monitora LED/LCD ponad blatem biurka
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Zwiększa ilość powierzchni roboczej na biurku oraz poprawia ergonomię pracy
- Łatwy montaż na klamrę do blatu biurka, bez konieczności wiercenia otworów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Przegubowy wysięgnik z regulacją odległości od słupa
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu wokół osi słupa
- Możliwość regulacji wysokości
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | Regulacja wysokości: 238 – 394 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (min.) | 5 mm |
| Wysięg (maks.) | 192 mm |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Waga | 1.887 kg |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt biurkowy- Elementy montażowe- Instrukcja użytkownika |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 301184 |
| EAN | 8057685301184 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Pełna nazwa | Techly Uchwyt biurkowy regulowany 13-19cali 8kg czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










