i-tec Adapter USB-C Metal HUB 2x USB 3.0 + 2x USB-C C31HUBMETAL2A2C
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny koncentrator USB
Rozbuduj porty USB-C lub dodaj 4x porty USB (2x USB 3.0 i 2x USB-C).
Specyfikacja techniczna
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Kolor | Szary |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Adapter |
| Długość przewodu | 19 cm |
| Pozostałe parametry | Porty: 2x USB 3.0 i 2x USB-C |
| Wymiary | 110 × 30 × 11 mm |
| Waga | 42 g |
| Pełna nazwa | i-tec Adapter USB-C Metal HUB 2x USB 3.0 + 2x USB-C C31HUBMETAL2A2C |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










