Komputer AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT000WPB 23.8" (1920x1080) / Intel Core Ultra 5 235 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe / Intel Graphics / W11Pro
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:





Graphics
Opis
Wydajny komputer AiO
Jeśli szukasz wszechstronnej wydajności, to komputer ThinkCentre M90a All-in-One jest idealny dla Ciebie. To wysoce wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, wyposażone w procesory Intel® Core Ultra, ze zintegrowaną kartą graficzną Intel lub dedykowaną kartą graficzną NVIDIA, sprawdzi się na każdym stanowisku – od kierowników biur po analityków biznesowych i twórców treści. A dzięki dużej pamięci masowej HDD lub SDD oraz pamięci DDR5 z łatwością radzi sobie z ciężkimi zadaniami.Dobry erkan w Twoim AiO
Żywy 23,8-calowy wyświetlacz FHD z opcjonalnym ekranem dotykowym ma imponujące proporcje 16:9 i szerokie kąty widzenia. Ogromny stosunek wielkości ekranu do obudowy wynoszący 88,6% i niemal pozbawiony ramek wyświetlacz dodają eleganckiego, ale profesjonalnego wyglądu, dzięki czemu ThinkCentre M90a wyróżnia się w każdym biurze. A dzięki głośnikom Harman® masz do dyspozycji również doskonały dźwięk.

Świetna stylistyka
Lenovo ThinkCentre M90a z pewnością nie oszpeci biura – czarno-srebrna kolorystyka, kanciasta podstawa oraz proste kształty powinny zgrać się z każdym wnętrzem. Nie przesadzono też z ozdobami, bo powierzchnie są jednolite, a logo na froncie jest niewielkie i nie rzuca się w oczy. Komputery występują w wariantach z dwoma różnymi rodzajami podstawy.Dostosowuje się do Twoich potrzeb
ThinkCentre M90a został zaprojektowany tak, aby był wszechstronny i bezpieczny. Oprócz tego, że masz możliwość rozbudowania pamięci masowej w prosty sposób, masz również dostęp do wysuwanej kamery internetowej, którą można otwierać i zamykać w razie potrzeby.Bezpieczeństwo danych
ThinkCentre M90a posiada firmware Trusted Platform Module (fTPM), a także ochronę na poziomie BIOS i portu USB. Urządzenie ma również funkcję post-attack oraz aid-recovery, które zabezpieczają Cię w sytuacjach kryzysowych. A dzięki opcjonalnej kamerze zasilanej sztuczną inteligencją, która chowa się i zamyka, gdy nie jest potrzebna, możesz bezpiecznie logować się za pomocą rozpoznawania twarzy oraz otrzymać powiadomienia, gdy ktoś niepożądany spojrzy przez ramię na Twój ekran.Lepsze wideo-konferencje i praca zdalna
Ponieważ praca hybrydowa stała się nową normą, ścisła współpraca ma kluczowe znaczenie. ThinkCentre M90a ma na to rozwiązanie. Oprócz inteligentnej technologii redukcji szumów, urządzenie posiada Lenovo Smart Appearance, które rozmywa tło i dodaje inne efekty podczas połączeń konferencyjnych. Ponadto, dzięki AI Meeting Manager otrzymujesz funkcję tłumacza w czasie rzeczywistym, edytor notatek ze spotkań, interakcję głosową Alexa i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 235 |
| Ilość rdzeni procesora | 14 |
| Układ NPU | 13 TOPS |
| Więcej informacji o procesorze | Intel® Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 SO-DIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysków | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x NVMe |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Czytnik kart | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.8" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 99% sRGB |
| Kamera | Kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Stojak na monitor z pełną funkcjonalnością, 23,8" FHD (1920x1080) IPS z powłoką antyodblaskową, 250 nitów, 120 Hz, 99% sRGB, sprzętowo niski poziom niebieskiego światła, brak migotania, bezpieczny dla oczu |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Slot M.2 Card - 2280 | 3 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x | 5 |
| Port HDMI | 1 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Dodatkowe informacje o portach | 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), 1x USB-C® (USB 10 Gb/s ) | 2x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) | 3x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2) | 1x HDMI® (wejście HDMI 1.4 / wyjście HDMI 2.1 TMDS combo) | 1x DisplayPort™ 1.4 | 1x Ethernet (RJ-45) | |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | All-in-One (AiO) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal / ABS |
| Wymiary (cm) | 53,96 x 33,34 x 22,41 cm |
| Waga (kg) | 8.96 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 180 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo zabezpieczające Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm, TPM 2.0 integrated in SoC, Osłona kamery ThinkShutter (modele kamer) |
| Inne cechy | Podstawa Full Function Monitor Stand |
| Zastosowane technologie | Osłona kamery ThinkShutter |
| Certyfikaty | Zaliczony test wojskowy MIL-STD-810H, ENERGY STAR® 9.0, Zarejestrowany certyfikat EPEAT™ Gold, ErP Lot 3, GREENGUARD®, Zgodny z RoHS, Certyfikat TCO, generacja 10, TCO edge |
| W zestawie | Klawiatura + mysz Calliope, czarna |
| Pełna nazwa | Komputer AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT000WPB 23.8" (1920x1080) / Intel Core Ultra 5 235 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe / Intel Graphics / W11Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










