AOC Monitor 16T20E2 15.6 cala IPS Mini HDMI USB-C Głośniki
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stworzony z myślą o codziennej produktywności i wygodzie w podróży, model 16T20E2 posiada elegancki ekran 15,6" Full HD IPS, zapewniający wyraźny obraz i spójne kolory pod szerokimi kątami widzenia. Dzięki częstotliwości odświeżania 60 Hz i rozdzielczości 1920×1080 oferuje płynną i niezawodną wydajność podczas pracy, streamingu czy prezentacji. Wszechstronne opcje łączności, w tym HDMI, Mini HDMI i USB-C z trybem DisplayPort Alt, gwarantują łatwą kompatybilność z laptopami, komputerami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi. Lekki i praktyczny, 16T20E2 został zaprojektowany dla użytkowników ceniących klarowność obrazu, mobilność oraz elastyczne opcje podłączeń w kompaktowym wyświetlaczu.
Przenośny - kompaktowy i lekki
Cieńszy niż większość notebooków i lżejszy niż większość butelek na wodę, idealnie mieści się w każdym plecaku lub torebce i jest łatwy do przenoszenia.
USB-C
Wystarczy jeden kabel. Połączenie USB-C zapewnia przesyłanie zarówno zasilania, jak i sygnału obrazu do ekranu poprzez jeden kabel. Gwarantuje to nie tylko niezwykle estetyczny i smukły wygląd, ale znacznie zwiększa mobilność monitora.
Mini HDMI
Złącze Mini HDMI zapewnia stabilną transmisję obrazu oraz szeroką kompatybilność z urządzeniami, umożliwiając łatwe podłączanie laptopów i innych źródeł w celu uzyskania niezawodnej jakości wyświetlania w mobilnych i profesjonalnych środowiskach pracy.
Magnetyczna osłona ze stojakiem
Magnetyczna osłona bezpiecznie chroni wyświetlacz i składa się w regulowany stojak, oferując wiele kątów widzenia dla stabilnego ustawienia, lepszej ergonomii oraz elastycznego użytkowania w różnych środowiskach pracy.
Flicker-Free
Technologia Flicker-Free eliminuje migotanie ekranu dzięki zastosowaniu sterowania podświetleniem prądem stałym (DC), pomagając zmniejszyć zmęczenie oczu i wzroku oraz zapewniając stabilny i komfortowy obraz podczas długotrwałego użytkowania.
Low Blue Light
Technologia Low Blue Light redukuje emisję szkodliwego niebieskiego światła bez zniekształcania dokładności kolorów, pomagając zminimalizować zmęczenie oczu i wzroku podczas długich sesji pracy oraz długotrwałego korzystania z ekranu.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Tilt | Nie |
| Swivel | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x mini HDMI, 2 x USB (Type C) |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 15 mm |
| Wysokość z podstawą | 226 mm |
| Wysokość | 224 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 11 mm |
| Waga z podstawą | 1.1 kg |
| Waga | 0.7 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C na C 1.5 m Kabel USB-C na C/A 1.5 m Mini HDMI 1.5 m |
| Pobór mocy | 5 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | B |
| Kod dostawcy | 16T20E2 |
| EAN | 4038986133449 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 16T20E2 15.6 cala IPS Mini HDMI USB-C Głośniki |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










