AOC Monitor 23.8 cala 24B31H IPS 120Hz HDMI VGA
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
24B31H
Monitor AOC 24B31H jest wyposażony w 24-calowy wyświetlacz Full HD z częstotliwością odświeżania 120 Hz, czasem reakcji MPRT 1 ms i technologią Adaptive Sync, co zapewnia płynny i dynamiczny obraz. Dzięki technologii ograniczającej emisję niebieskiego światła, zapobiegającej migotaniu i trójstronnie bezramkowej konstrukcji monitor ten zapewnia komfort oczu i wciągające wrażenia wizualne.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 185.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 410 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Szerokość | 542.4 mm |
| Waga | 2.45 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI (1.5m) Zasilacz |
| Pobór mocy | 18 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 24B31H |
| EAN | 4038986142199 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 23.8 cala 24B31H IPS 120Hz HDMI VGA |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










