AOC Monitor 23.8 cala 24B3QA2 IPS 120Hz HDMI DP VGA Głośniki
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
24B3QA2
Monitor AOC 24B3QA2 zapewnia niesamowity obraz na 24-calowym QHD z częstotliwością odświeżania 120 Hz, czasem reakcji MPRT 1 ms i technologią Adaptive Sync, co gwarantuje płynny obraz. Ciesz się dodatkową wygodą dzięki wbudowanym głośnikom o mocy 2 W, wąskim ramkom oraz przyjaznej dla oczu technologii redukującej emisję niebieskiego światła i migotania.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 202.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 412.1 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Szerokość | 542.4 mm |
| Waga | 2.97 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI (1.5m) Zasilacz |
| Pobór mocy | 18 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 24B3QA2 |
| EAN | 4038986142175 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 23.8 cala 24B3QA2 IPS 120Hz HDMI DP VGA Głośniki |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










