AOC Monitor 25G4SXU 24.5 cala 300Hz Fast IPS HDMIx2 DP Pivot
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Monitor 25G4SXU
Pokonuj ograniczenia dzięki monitorowi 25G4SXU Full HD Fast IPS o przekątnej 24,5 cala, który oferuje rozdzielczość 1920 x 1080, z obsługą HDR10 i bezkonkurencyjną częstotliwością odświeżania 310 Hz, co pozwala uzyskać najwyższą wydajność w grach.
Pokonuj ograniczenia w rywalizacji w grach dzięki monitorowi 25G4SXU Full HD Fast IPS o rozdzielczości 24,5 cala, który charakteryzuje się niezwykłą częstotliwością odświeżania 310 Hz, co pozwala na niezwykle płynną rozgrywkę i zapewnia decydującą przewagę w szybkich akcjach. Panel Fast IPS i czas reakcji GtG wynoszący 1 ms zapewniają ostre, dynamiczne obrazy, umożliwiające błyskawiczną reakcję. Zaprojektowany dla entuzjastów e-sportu charakteryzuje się technologią AdaptiveSync, niskim opóźnieniem wejściowym i niesamowitym czasem reakcji MPRT wynoszącym 0,3 ms, co zapewnia najwyższą precyzję.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 24.5'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 310 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB (Type B), 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 207.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 380.6 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.3 ms |
| Wysokość | 324.8 mm |
| Wysokość (maks.) | 498.5 mm |
| Szerokość | 560.1 mm |
| Głębokość | 52.1 mm |
| Waga z podstawą | 4.71 kg |
| Waga | 2.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B Kabel zasilający |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 25G4SXU |
| EAN | 4038986182577 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 25G4SXU 24.5 cala 300Hz Fast IPS HDMIx2 DP Pivot |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










