AOC Monitor 26.5 cala AG276UZD 4K QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP USB-C Pivot
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
AG276UZD
AG276UZD to 26,5-calowy monitor UHD QD-OLED zaprojektowany w taki sposób, aby osiągnąć wyjątkową przejrzystość obrazu i szybkość. Dzięki częstotliwości odświeżania 240 Hz i interfejsowi HDMI 2.1 / DP 2.1 zapewnia on niezwykle płynne obrazy bez rozrywania. Technologia HDR TrueBlack 400 oferuje głęboki kontrast i żywe kolory, za sprawą których jest to idealny wybór zarówno do grania w gry, jak i do kreatywnej pracy. USB-C 65W, przełącznik KVM oraz koncentrator USB poszerzają możliwości łączenia i zwiększają wydajność pracy. Objęty 3-letnią gwarancją, monitor AG276UZD stanowi doskonały wybór pozwalający na osiągnięcie legendarnego statusu podczas grania w gry, jak również tworzenia treści.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Jasność | 250 nits |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Jasność HDR | 1000 nits |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Wysokość z podstawą | 395.6 mm |
| Wysokość | 350.6 mm |
| Wysokość (maks.) | 525.6 mm |
| Szerokość | 609.3 mm |
| Głębokość | 74.4 mm |
| Waga z podstawą | 6.85 kg |
| Waga | 5.35 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel do podłączenia urządzeń peryferyjnych USB-B Kabel USB-C na C (1.5m) Zasilacz |
| Pobór mocy | 35 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | AG276UZD |
| EAN | 4038986642620 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 26.5 cala AG276UZD 4K QD-OLED 240Hz HDMIx2 DP USB-C Pivot |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










