AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Q27G4SDR
Uwolnij swój potencjał
Doświadcz niezrównanej prędkości i przejrzystości z monitorem Q27G4SDR QD-OLED, łączącym obrazy QHD 360Hz z jasnością HDR400 TrueBlack.
Monitor Q27G4SDR QD-OLED na nowo definiuje granie w wysokiej prędkości dzięki imponującej częstotliwości odświeżania 360 Hz w rozdzielczości QHD. Dzięki technologii QD-OLED zapewnia realistyczne kolory, doskonały kontrast i HDR400 TrueBlack dla niesamowitej głębi i szczegółowości. Ciesz się niskim opóźnieniem wejściowym, kompatybilnością z G-Sync i HDMI 2.1, co zapewnia płynną i responsywną rozgrywkę. Ergonomiczna podstawka, 3-letnia gwarancja, koncentrator USB i obsługa G-Menu dopełniają pakiet stworzony dla wymagających graczy, którzy oczekują bezkompromisowej wydajności.
Trzy lata gwarancji OLED
Gwarancja wliczona: 3 lata gwarancji (obejmującej ochronę przed wypaleniem OLED*) Więcej informacji znajduje się na stronie z informacjami o gwarancji.
Częstotliwość odświeżania 360 Hz
Wyprzedź przeciwnika o krok dzięki sprzętowi nowej generacji! Dzięki imponującej częstotliwości odświeżania 360 Hz Twój monitor wyświetla więcej obrazów na sekundę niż przeciętny ekran. Skorzystaj z rozgrywki płynniejszej i szybszej niż kiedykolwiek wcześniej.
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
EKRAN Z CERTYFIKATEM VESA HDR TRUE BLACK 400
DisplayHDR True Black 400 zapewnia głębsze i dokładniejsze poziomy czerni, dzięki czemu wrażenia wizualne są bogatsze i bardziej wciągające. Koniec z rozmytymi ciemnymi scenami w filmach i grach. Dzięki TrueBlack400 czeka Cię bardziej realistyczna wizualna podróż.
HDMI 2.1
Najnowszy standard technologii HDMI pozwala korzystać z jeszcze wyższych częstotliwości odświeżania i rozdzielczości. Zapewnia to nowe możliwości nie tylko podczas oglądania multimediów, ale również podczas gry: HDMI 2.1 pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez konsole nowej generacji.
G-Sync Compatible
Umożliwia bezbłędną jakość obrazu poprzez synchronizację nowych generacji kart graficznych NVIDIA* z tym monitorem G-SYNC Compatible.
*Skorzystaj z witryny internetowej NVIDIA, aby uzyskać pełną listę kart graficznych współpracujących z monitorami G-SYNC Compatible
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Koncentrator USB
Praktyczne koncentratory USB wbudowane w monitory AOC pozwalają uporządkować biurko. Gniazda zamontowane z boku są łatwo dostępne nawet bez patrzenia i eliminują czas marnowany na przeszukiwanie tylnej ścianki komputera w poszukiwaniu wolnego gniazda USB.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2292 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 360 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 510 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 207.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 407.4 mm |
| Wysokość | 357.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 537.4 mm |
| Szerokość | 609.3 mm |
| Głębokość | 58.2 mm |
| Waga z podstawą | 6.87 kg |
| Waga | 4.99 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający |
| Pozostałe parametry | Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible VESA Certified DisplayHDR True Black 400 TUV Low Blue Light (hardware) PiP+PbP Flicker Free |
| Certyfikaty | WEEE, UKCA, RoHS, TUV, CB, CE, CEC, EAC, FCC, ISO 9241-307, REACH |
| Pobór mocy | 25 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | Q27G4SDR |
| EAN | 4038986183048 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 26.5 cala Q27G4SDR QD-OLED 360Hz HDMIx2 DP Pivot |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










