AOC Monitor 27 cali Q27E4CV IPS 120Hz HDMI DP USB-C RJ45
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Q27E4CV Płynne obrazy, większa produktywnośćZoptymalizuj swoje przepływy pracy dzięki 27-calowemu monitorowi Q27E4CV z rozdzielczością QHD.Monitor Q27E4CV jest wyposażony w ekran 27" z rozdzielczością QHD i częstotliwością odświeżania 120 Hz, co zapewnia płynne i czyste obrazy.
towar niedostępny
Opis
Q27E4CV
Płynne obrazy, większa produktywność
Zoptymalizuj swoje przepływy pracy dzięki 27-calowemu monitorowi Q27E4CV z rozdzielczością QHD.
Monitor Q27E4CV jest wyposażony w ekran 27" z rozdzielczością QHD i częstotliwością odświeżania 120 Hz, co zapewnia płynne i czyste obrazy. Produkt jest dostarczany wraz z podstawką z regulacją wysokości, zapewniającą komfort ergonomiczny, natomiast sprzętowa ochrona przed światłem niebieskim zmniejsza zmęczenie oczu. Wbudowana stacja dokująca i technologia Power Delivery 90 W upraszczają łączność i wspierają wydajność w miejscu pracy.
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
120Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
USB-C
Uprość połączenia, korzystając wyłącznie z jednego kabla. Złącze USB-C oferuje alternatywny tryb DisplayPort do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości z laptopa do monitora oraz jednoczesne ładowanie akumulatora laptopa przez USB.
Zasilanie Power Delivery 90 W
Usprawnij swoje miejsce pracy dzięki zasilaniu USB-C o mocy 90 W i funkcji stacji dokującej. Ładuj laptopa, przesyłaj dane i podłączaj urządzenia peryferyjne za pomocą jednego kabla, tworząc uporządkowane i wydajne stanowisko pracy sprzyjające większej produktywności.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 230 kHz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x Audio out, 1 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 222 mm |
| Wysokość z podstawą | 398.7 mm |
| Wysokość | 361.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 548.7 mm |
| Szerokość | 616 mm |
| Głębokość | 51.7 mm |
| Waga z podstawą | 6.15 kg |
| Waga | 4.14 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI: 1,8 m Kabel Displayport: 1,8 m Kabel USB-C na C: 1,5 m Kabel zasilający C13: 1,8 m |
| Pozostałe parametry | Adaptive Sync Technologia Blue Light: TUV Eye Comfort (hardware) Flicker-Free |
| Certyfikaty | CB, UKCA, REACH, WEEE, TCO, TUV, FCC, EAC, Energy Star, EPEAT Gold, CE, FSC Mix |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 16 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | Q27E4CV |
| EAN | 4038986182829 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 27 cali Q27E4CV IPS 120Hz HDMI DP USB-C RJ45 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










