AOC Monitor 27 cali U27G4R Fast IPS 4K 160Hz HDMI DP Pivot
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
U27G4R
Poznaj monitor U27G4R Dual-Frame, który umożliwia przełączanie między rozdzielczościami UHD@160Hz i FHD@320Hz oraz częstotliwościami odświeżania, zapewniając najwyższą wszechstronność podczas grania i tworzenia treści. Dzięki panelowi Fast IPS, czasowi reakcji GtG 1 ms i czasowi reakcji MPRT 0,5 ms możesz cieszyć się niezwykle szybką reakcją i żywymi efektami wizualnymi. HDR400 i AdaptiveSync (G-Sync TBC) gwarantują płynną akcję bez rozrywania obrazu, a HDMI 2.1 zapewnia doskonałą łączność. Ergonomiczna konstrukcja podstawy eSportowej gwarantuje wygodę podczas długich sesji, dzięki czemu U27G4R doskonale nadaje się do płynnej pracy wielozadaniowej i wciągających gier.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160, 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz, 320 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 227.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 386 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.3 ms, 0.5 ms |
| Wysokość | 366.31 mm |
| Wysokość (maks.) | 516 mm |
| Szerokość | 613.9 mm |
| Głębokość | 51.28 mm |
| Waga z podstawą | 6.35 kg |
| Waga | 4.41 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B Kabel zasilający |
| Pobór mocy | 25 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | U27G4R |
| EAN | 4038986682688 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 27 cali U27G4R Fast IPS 4K 160Hz HDMI DP Pivot |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










