AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Monitor 27B36X zostaĹ zaprojektowany w taki sposĂłb, aby umoĹźliwiÄ bezproblemowe przechodzenie miÄdzy produktywnoĹciÄ a zabawÄ. Jego 27-calowy ekran z rozdzielczoĹciÄ FHD zapewnia pĹynne obrazy z czÄstotliwoĹciÄ odĹwieĹźania 144 i bardzo szybkim czasem tylko 0,5 ms MPRT. Synchronizacja adaptacyjna zapewnia wydajnoĹÄ bez rozrywania, natomiast HDR10 przynosi bogaty kontrast i kolory. Technologia Low Blue Light zaprojektowana z myĹlÄ o komforcie pomaga zmniejszyÄ zmÄczenie oczu, dziÄki czemu monitor 27B36X jest inteligentnym i wszechstronnym wyborem do kaĹźdego Ĺrodowiska pracy i do kaĹźdej stacji gier.
144Hz CzÄstotliwoĹÄ OdĹwieĹźania
Skorzystaj z dwukrotnie wyĹźszej czÄstotliwoĹci odĹwieĹźania w porĂłwnaniu do innych monitorĂłw i poĹźegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. DziÄki czÄstotliwoĹci odĹwieĹźania 144 Hz kaĹźda klatka jest wyĹwietlana ostro i pĹynnie, dziÄki czemu moĹźesz precyzyjnie wymierzyÄ seriÄ w kaĹźdej strzelance i rozkoszowaÄ siÄ pĹynnym ruchem podczas szybkich wyĹcigĂłw.
0.5ms MPRT - Czas reakcji ruchomego obrazu
MPRT to akronim oznaczajÄcy czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyĹÄcza i wĹÄcza podĹwietlenie monitora podczas zmian obrazu. DziÄki skrĂłceniu czasu wyĹwietlania klatki na monitorze, efekty zjawy i rozmycia sÄ zredukowane, co zapewnia Ĺagodniejsze, bardziej pĹynne wraĹźenia z gry.
Adaptive sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionowÄ czÄstotliwoĹÄ odĹwieĹźania monitora z liczbÄ klatek na sekundÄ dostarczanÄ przez kartÄ graficznÄ, zapewniajÄc jeszcze pĹynniejszÄ rozgrywkÄ dziÄki eliminacji efektĂłw rwania obrazu, gubienia klatek i utraty pĹynnoĹci. Ta funkcja jest takĹźe przydatna podczas oglÄdania filmĂłw i innych ruchomych obrazĂłw i zapewnia wiÄkszÄ pĹynnoĹÄ wyĹwietlania.
HDR 10
HDR10 jest tutaj, aby dalej podnieĹÄ jakoĹÄ obrazu, poprawiajÄc synchronizacjÄ Twojej karty graficznej lub konsoli z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciÄgajÄce i pĹynne doĹwiadczenie z grÄ: Poczujesz siÄ jak wchodzÄc do gry, klatka po klatce.
Low Blue Light
Niebieskie ĹwiatĹo o krĂłtkiej dĹugoĹci fali moĹźe byÄ szkodliwe dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie Ĺwietlne, nie zmieniajÄc barwy ekranu. Inne prĂłby redukcji niebieskiego ĹwiatĹa wykorzystujÄ filtry lub ustawienia, ktĂłre powodujÄ przyciemnienie/zaşóĹcenie obrazu.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| SzerokoĹÄ | 616 mm |
| GĹÄbokoĹÄ z podstawÄ | 205.6 mm |
| WysokoĹÄ | 358.8 mm |
| Regulacja wysokoĹci | Nie |
| Wbudowane gĹoĹniki | Nie |
| WysokoĹÄ z podstawÄ | 447.4 mm |
| GĹÄbokoĹÄ | 36.2 mm |
| CzÄstotliwoĹÄ odĹwieĹźania | 144 Hz |
| RozdzielczoĹÄ | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| IloĹÄ kolorĂłw | 16,7 mln |
| JasnoĹÄ | 300 cd/m² |
| PobĂłr mocy | 16 W |
| Technologia podĹwietlania | Diody LED |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Czas reakcji MPRT | 0.5 ms |
| Waga z podstawą | 3.11 kg |
| Waga | 2.83 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1.5 Kabel zasilajÄcy |
| Certyfikaty | TUV, EAC, WEEE, ISO 9241-307, REACH, RoHS, CB, CE, FCC |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | 27B36X |
| Pełna nazwa | AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










