AOC Monitor Q27G42XNE 27 cali Fast VA 180Hz HDMIx2 DP
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Q27G42XNE Ulepsz swój zestaw dzięki monitorowi do gier Q27G42XNE o przekątnej 27" QHD Monitor Q27G42XNE jest wyposażony w 27-calowy panel QHD Fast VA, częstotliwość odświeżania 180 Hz i czas reakcji GtG wynoszący 1 ms, co zapewnia płynne i szczegółowe obrazy. Dzięki HDR10, AdaptiveSync (G-Sync TBC) i niskiemu opóźnieniu wejściowemu oferuje niezawodną wydajność.
towar niedostępny
Opis
Q27G42XNE
Ulepsz swój zestaw dzięki monitorowi do gier Q27G42XNE o przekątnej 27" QHD
Monitor Q27G42XNE jest wyposażony w 27-calowy panel QHD Fast VA, częstotliwość odświeżania 180 Hz i czas reakcji GtG wynoszący 1 ms, co zapewnia płynne i szczegółowe obrazy. Dzięki HDR10, AdaptiveSync (G-Sync TBC) i niskiemu opóźnieniu wejściowemu oferuje niezawodną wydajność. Konstrukcja przystosowana do użytku na stanowisku bojowym, opakowanie nadające się do recyklingu oraz oprogramowanie G-Menu czynią ten monitor praktycznym i ekologicznym wyborem dla graczy.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 197.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 449.6 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.5 ms |
| Wysokość | 366.3 mm |
| Szerokość | 613.9 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Waga z podstawą | 3.7 kg |
| Waga | 3.31 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel Displayport Kabel zasilający |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | Q27G42XNE |
| EAN | 4038986642613 |
| Pełna nazwa | AOC Monitor Q27G42XNE 27 cali Fast VA 180Hz HDMIx2 DP |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










