Adata DashDrive Durable HD650 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Wysokość | 21 mm |
| Szerokość | 81 mm |
| Głębokość | 121 mm |
| Waga | 201 g |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | AHD650-1TU31-CBK |
| EAN | 4713435799154 |
| Pełna nazwa | Adata DashDrive Durable HD650 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










