Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czarny
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Wysokość | 26.7 mm |
| Szerokość | 98.5 mm |
| Głębokość | 133.3 mm |
| Waga | 390 g |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | AHD710P-2TU31-CBK |
| EAN | 4713218460424 |
| Pełna nazwa | Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










