Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czerwony
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | DashDrive Durable HD 710 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2 |
| Wysokość | 26.7 mm |
| Szerokość | 98.5 mm |
| Głębokość | 133.3 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 390 g |
| Kolor | Czerwony |
| Pełna nazwa | Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czerwony |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










