Adata DashDrive HV300 4TB 2.5 USB3.1 Czarny
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
DashDrive HV300
Wyszukany styl, cztery unikatowe kolory
Dzięki czterem dostępnym kolorom czarny, czerwony, biały i niebieski każdy znajdzie coś dla siebie. A elegancki wygląd dysku, na który składa się efektowna, błyszcząca pokrywa przednia otoczona ramką o wyjątkowo pięknej teksturze, z pewnością zrobi wrażenie na innych.
Z dala od błędów i uszkodzonych sektorów
Niewiele dysków zewnętrznych kontynuują pracę po upadku lub wystąpieniu wstrząsu, które skutkują pojawieniem się błędów i uszkodzonych sektorów. Dzięki opatentowanym czujnikom wstrząsu firmy ADATA, po wykryciu fizycznego wstrząsu cała aktywność dysku jest wstrzymywana. Po przywróceniu bezpiecznych warunków działanie dysku zostanie wznowione. O wszystkim informować będzie zrozumiały wskaźnik stanu.
Więcej miejsca na kopie zapasową
W dobie treści wideo 4K UHD i 8K pojemności gigabajtowe już nie wystarczają. Dzięki pojemności dysku HV300 sięgającej aż 4 TB nie trzeba się niczym przejmować, ponieważ pamięć pomieści kopię zapasową wszystkich plików muzycznych, filmów, zdjęć i innych danych.
Bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu AES
Oprogramowanie HDDtoGO z 256-bitowym szyfrowaniem AES zabezpiecza ważne dane przed dostaniem się w niepowołane ręce. Może ono działać bez procesora, dlatego też nie wpływa na wydajność sprzętową.
Specyfikacja techniczna
| Wysokość | 19 mm |
| Szerokość | 80.5 mm |
| Głębokość | 125.7 mm |
| Waga | 245.6 g |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | AHV300-4TU31-CBK |
| EAN | 4713218465054 |
| Pełna nazwa | Adata DashDrive HV300 4TB 2.5 USB3.1 Czarny |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










