Adata Durable Lite HD330 1TB 2.5'' USB3.1 Czerwony
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Durable Lite HD330
Mocna ochrona na zewnątrz
Mocna ochrona dysku HD330 zaczyna się na zewnątrz dzięki solidnej, amortyzującej, silikonowej obudowie, odpornej na uderzenia, upadki i wstrząsy, które mogą wydarzyć się każdego dnia.
Trzy kolory do wyboru
Dysk HD330 jest dostępny w trzech kolorach czarnym, czerwonym i niebieskim. Wybierz kolor, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość.
Więcej miejsca na kopię zapasową
W dobie treści wideo w wysokiej rozdzielczości nie można mieć za dużo miejsca na dysku. Dzięki pojemności dysku HD330 sięgającej 5 TB nie trzeba się niczym przejmować, ponieważ pamięć pomieści kopię zapasową wszystkich plików muzycznych, filmów, zdjęć i innych danych. *Podane wartości dotyczą modelu dysku HD330 o pojemności 5 TB.
Z dala od błędów i uszkodzonych sektorów
Niewiele dysków zewnętrznych kontynuuje pracę po upadku lub wystąpieniu wstrząsu, które skutkują pojawieniem się błędów i uszkodzonych sektorów. Dzięki opatentowanym czujnikom wstrząsu firmy ADATA, po wykryciu fizycznego wstrząsu cała aktywność dysku jest wstrzymywana. Po przywróceniu bezpiecznych warunków działanie dysku zostanie wznowione. O wszystkim informować będzie zrozumiały wskaźnik stanu.
Bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu AES
Oprogramowanie HDDtoGO z 256-bitowym szyfrowaniem AES chroni ważne dane hasłem i zabezpiecza je przed dostaniem się w niepowołane ręce.
Chronione patentem oprogramowanie do zarządzania danymi HDDtoGO
Specyfikacja techniczna
| Model | Durable Lite HD330 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2 |
| Wysokość | 16.2 mm |
| Szerokość | 88.9 mm |
| Głębokość | 132.7 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 189.8 g |
| Kolor | Czerwony |
| Pełna nazwa | Adata Durable Lite HD330 1TB 2.5'' USB3.1 Czerwony |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










