Benq Projektor LH835ST LESER 4000AL/FULLHD/HDMI/
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor LH835ST LESER 4000AL/FULLHD/HDMI/
Specyfikacja techniczna
| Zoom | 1,2x |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,83:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,69:1 |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM), 2 x HDMI, 1 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 1 x Audio out |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 303.5 x 234.5 x 112.4 mm |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Waga | 3.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | QSG Pilot zdalnego sterowania (RCA012 / 5J.JSS06.001) Przewód zasilający (1,8 m) Karta gwarancyjna (według regionu) Kopia papierowa oświadczenia regulacyjnego |
| Pobór mocy | 320 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 9H.JT377.13E |
| EAN | 4718755095450 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000 000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Pełna nazwa | Benq Projektor LH835ST LESER 4000AL/FULLHD/HDMI/ |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










