Benq Projektor MH560C 1080p 3800ANSI/15000:1/HDMI
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Projektor do sali spotkań Full HD 3800 ANSI lumenów MH560C
- Wysoka jasność 3800 ANSI Lumen
- Wysoki kontrast 15 000:1
- 16,67 ms niskie opóźnienie
- Tryb SmartEco oszczędza do 70% energii lampy
15 000 godzin jasności
SmartEco zapewnia najdłuższą żywotność lampy bez kompromisów w zakresie jasności lub wyrazistości.
Inteligentne oszczędności dla najwyższej jakości obrazu
Nowa generacja SmartEco firmy BenQ inteligentnie dostosowuje moc światła, oszczędzając o 60% więcej energii niż tradycyjny Tryb ECO. Technologia laserowa zapewnia dodatkowe 23% oszczędności w porównaniu z lampami rtęciowymi, a urządzenie przechodzi do minimalnej mocy w 2 sekundy
Precyzyjna optyka szklana dla krystalicznie czystych i trwałych wizualizacji
Czyste, szklane soczewki BenQ minimalizują zniekształcenia i zwiększają precyzję obrazu, zapewniając pełną szczegółowość oraz wyjątkową ostrość prezentowanych treści.
Błyskawiczne włączenie
Bez użycia przyciskówautomatycznie uruchamia się po wykryciu sygnału HDMI.
Szybka regulacja kąta
Wysuwana nóżka natychmiast ustawia wysokość dla idealnego kąta.
Automatyczna korekcja pionowa
Natychmiast koryguje ustawienie obrazubez potrzeby ręcznych korekt.
Projekcja dopasowana do każdego pomieszczenia
Obraz większy niż 100" już z odległości 34 m (poprzez zoom 1,1X), co umożliwia wygodne wyświetlanie na dużym ekranie w dowolnych pomieszczeniach.
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna odległość ekranu | 150 '' |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Minimalna odległość ekranu | 70 '' |
| Zoom | 1,1x |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,64:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,49:1 |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Źródło światła | Laser |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x mini USB (Type B), 1 x RS-232 (COM) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 296 x 120 x 236.8 mm |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Waga | 2.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot z baterią: RCV013 Przewód zasilania (zależnie od regionu): x1 (1.8M) Skrócona instrukcja obsługi: (x1) 21L Karta gwarancyjna (zależnie od regionu) |
| Pobór mocy | 295 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 9H.JRF77.1NE |
| EAN | 4718755099199 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Jasność | 3800 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Obiektyw | Obiektyw: F/# = 2.56 ~ 2.68, f = 22 ~ 24.1 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Pełna nazwa | Benq Projektor MH560C 1080p 3800ANSI/15000:1/HDMI |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










