Benq Projektor MX825STH DLP XGA/3500AL/20000:1/HDMI
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | 480i 480p 576i 567p 720p 1080i 1080p |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Gniazda we/wy | 2 x RCA in, 2 x HDMI, 1 x mini USB (Type B), 1 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x RJ-45 LAN, 1 x S-Video, 3 x 3,5 mm minijack, 3 x 15-pin D-Sub |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wymiary | 296 x 239 x 120 mm |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Waga | 2.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot zdalnego sterowania z baterią RCE013 Przewód zasilający (według regionu) Karta gwarancyjna (według regionu) Instrukcja obsługi e-wydanie QSG |
| Pobór mocy | 260 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 9H.JMV77.13E |
| EAN | 4718755083792 |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 3500 ANSI Lumenów |
| Audio | Tak |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Pełna nazwa | Benq Projektor MX825STH DLP XGA/3500AL/20000:1/HDMI |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










