DELL Vostro 3420 N4300PVNB3420EMEA01_NFPR 14 FHD / Intel i5-1235U / 8GB / 512GB SSD NVMe / GeForce MX 550 / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 14” | i5-1235U | 8GB | 512GB | GF MX550 | W11 Pro |
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
Notebook 14” z wąską obwódką z 3 stron, technologią Dell ComfortView i procesorem Intel® Core™ 12. generacji w najlepszych konfiguracjach. Możesz pracować szybko i płynnie dzięki pamięci masowej SSD. Potrzebujesz lepszej grafiki? Wybierz opcjonalną autonomiczną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX350, 2 GB, GDDR5. Możesz także polegać na swoim urządzeniu przez cały dzień, ponieważ baterię można naładować do 80% w ciągu godziny dzięki funkcji ExpressCharge.Funkcje bezpieczeństwa
Trusted Platform Module 2.0 to chip zabezpieczający klasy komercyjnej zainstalowany na płycie głównej, który tworzy i przechowuje hasła oraz klucze szyfrujące. Dzięki temu układowi masz pewność, że nikt nie manipulował komputerem przed rozruchem i dane są zabezpieczone przed atakami zewnętrznymi za pośrednictwem złośliwego oprogramowania.Produktywność na co dzień
Ten notebook z certyfikatem TÜV Rheinland i oprogramowaniem Dell ComfortView pomaga ograniczyć emisję szkodliwego niebieskiego światła, co zwiększa komfort oczu przy dłuższej pracy przed ekranem. Odporna na zalanie pełnowymiarowa klawiatura z dużym touchpadem ułatwia pracę. Opcjonalny wyświetlacz z panelem FHD jest jaśniejszy i zapewnia żywe kolory, co zwiększa komfort korzystania z ekranu.Wydajność w każdych warunkach
Dell Vostro 3420 to biznesowy laptop, z którym bez problemów ukończysz wszystkie zadania, niezależnie od tego, gdzie zabierze Cię Twoja praca. To lekkie, mobilne urządzenie z ekranem o przekątnej 14” umożliwia całodniową pracę i zapewnia zgodność ze starszymi technologiami stosowanymi w firmie.

Inteligentna prywatność
Funkcja wykrywania osób postronnych powiadamia użytkownika, gdy ktoś obok patrzy na ekran, i przyciemnia obraz. Funkcja Look Away Detect rozpoznaje, kiedy użytkownik patrzy na coś innego, i przyciemnia ekran, co pozwala lepiej chronić prywatność i oszczędzać energię.Loguj się bezpiecznie
Możesz także łatwo i bezpiecznie logować się do systemu jednym dotknięciem, korzystając z opcjonalnego czytnika linii papilarnych i funkcji Windows Hello. Notebook jest też wyposażony w gniazdo blokady klinowej, które zapewnia dodatkową ochronę.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1235U |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 14" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce MX550 2GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 11h |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit |
| Wymiary (cm) | 32,36 x 22,02 x 1,86 cm |
| Waga (kg) | 1,48 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Pełna nazwa | DELL Vostro 3420 N4300PVNB3420EMEA01_NFPR 14 FHD / Intel i5-1235U / 8GB / 512GB SSD NVMe / GeForce MX 550 / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










