DELL Vostro 3530 N1604QPVNB3530EMEA01 15,6 FHD / Intel i5-1335U / 16GB (2x8GB) / 512GB SSD NVMe / Iris Xe Graphics / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i5-1335U | 16GB | 512GB | Intel Iris Xe | W11 Pro |
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
Notebook 15,6” z wąską obwódką z 3 stron, technologią Dell ComfortView i procesorem Intel® Core™ 13. generacji w najlepszych konfiguracjach. Możesz pracować szybko i płynnie dzięki pamięci masowej SSD. Potrzebujesz lepszej grafiki? Wybierz opcjonalną autonomiczną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX350, 2 GB, GDDR5. Możesz także polegać na swoim urządzeniu przez cały dzień, ponieważ baterię można naładować do 80% w ciągu godziny dzięki funkcji ExpressCharge.Funkcje bezpieczeństwa
Trusted Platform Module 2.0 to chip zabezpieczający klasy komercyjnej zainstalowany na płycie głównej, który tworzy i przechowuje hasła oraz klucze szyfrujące. Dzięki temu układowi masz pewność, że nikt nie manipulował komputerem przed rozruchem i dane są zabezpieczone przed atakami zewnętrznymi za pośrednictwem złośliwego oprogramowania.Produktywność na co dzień
Ten notebook z certyfikatem TÜV Rheinland i oprogramowaniem Dell ComfortView pomaga ograniczyć emisję szkodliwego niebieskiego światła, co zwiększa komfort oczu przy dłuższej pracy przed ekranem. Odporna na zalanie pełnowymiarowa klawiatura z dużym touchpadem ułatwia pracę. Opcjonalny wyświetlacz z panelem FHD jest jaśniejszy i zapewnia żywe kolory, co zwiększa komfort korzystania z ekranu.Wydajność w każdych warunkach
Dell Vostro 3520 to biznesowy laptop, z którym bez problemów ukończysz wszystkie zadania, niezależnie od tego, gdzie zabierze Cię Twoja praca. To lekkie, mobilne urządzenie z ekranem o przekątnej 15,6” umożliwia całodniową pracę i zapewnia zgodność ze starszymi technologiami stosowanymi w firmie.

Inteligentna prywatność
Funkcja wykrywania osób postronnych powiadamia użytkownika, gdy ktoś obok patrzy na ekran, i przyciemnia obraz. Funkcja Look Away Detect rozpoznaje, kiedy użytkownik patrzy na coś innego, i przyciemnia ekran, co pozwala lepiej chronić prywatność i oszczędzać energię.Loguj się bezpiecznie
Trusted Platform Module 2.0 to komercyjny układ zabezpieczający zainstalowany na płycie głównej, który tworzy i przechowuje hasła oraz klucze szyfrujące. Przed uruchomieniem sprawdza, czy komputer nie został naruszony, i chroni dane przed atakami oprogramowania zewnętrznego. Dla dodatkowej ochrony, szczelina blokująca w kształcie klina zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1335U |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core i5 (13th Gen) - 1335U / 1.3 GHz,do 4.6 GHz / 12 MB Pamięć podręczna |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) IPS 120 Hz z powłoką przeciwodblaskową i podświetleniem LED, z wąską krawędzią |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 1 |
| Porty USB 2.0 | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1 port USB 3.2 Type-C® Gen 1 | 1 port USB 3.2 Gen 1 | 1 port USB 2.0 Type-A | 1 gniazdo audio | 1 port HDMI 1.4 | 1 gniazdo zasilacza 4,5 × 2,9 mm | 1 port RJ-45 10/100/1000 Mb/s |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 8h |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywo ABS |
| Wymiary (cm) | 35,85 x 23,55 x 1,9 cm |
| Waga (kg) | 1,66 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Czytnik kart pamięci SD |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | DELL Vostro 3530 N1604QPVNB3530EMEA01 15,6 FHD / Intel i5-1335U / 16GB (2x8GB) / 512GB SSD NVMe / Iris Xe Graphics / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










