DICOTA Etui Skin BASE 12-12.5 szare
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 12'' • 12,45'' • 12.1'' • 12.3'' • 12.5'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Ilość komór | 1 |
| Wymiary | 320 x 225 x 27 mm |
| Waga | 0.15 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 12" do 12.5" |
| Materiał | Neopren |
| Pełna nazwa | DICOTA Etui Skin BASE 12-12.5 szare |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










