DICOTA Etui Smart Skin 15-15.6 czarne
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
- Smart Skin zapewnia praktyczną i lekką ochronę notebooka.
- Wykonany z wytrzymałego i szczególnie elastycznego neoprenu, dobrze przylega do notebooka jak druga skóra.
- Podszewka wykonana z miękkiego materiału poliestrowego Nylex chroni notebooka przed zarysowaniami.
- Z przodu znajduje się kieszeń na suwak z miejscem na akcesoria.
- Smart Skin ma wyściełane uchwyty dla wygody podczas noszenia.
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 15'' • 15,1'' • 15,4'' • 15,5'' • 15,6'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 410 x 30 x 290 mm |
| Waga | 0.3 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Maksymalny rozmiar urządzenia: 385 x 40 x 265 mm |
| Materiał | Neopren |
| Pełna nazwa | DICOTA Etui Smart Skin 15-15.6 czarne |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










