DICOTA Plecak na laptopa ECO Backpack SCA zestaw z logiem extra
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Plecak ECO SCA zestaw z logiem extra
Zamykana komora na notebooka zapewnia podwójną ochronę dla urządzenia o przekątnej 1415,6 cala: z wyściółką z pianki o dużej gęstości (HDF) i niezawodnym mocowaniem dzięki elastycznemu paskowi zabezpieczającemu. Przestronna komora główna zapewnia dużo miejsca na dokumenty lub cokolwiek innego co potrzeba mieć przy sobie. Dzięki przegródce na tablety o wielkości do 10,5 "i paskowi do bezpiecznego transportu słuchawek, Twoi mobilni towarzysze są całkowicie bezpieczni. Przestronna przednia kieszeń pomaga utrzymać porządek dzięki funkcjonalnemu podziałowi z przegródkami na smartfona, power bank, długopisy i inne przedmioty. Bidony i parasole można przechowywać w zewnętrznych kieszeniach, oszczędzając miejsce wewnątrz plecaka. Ergonomiczna wyściółka pleców, wygodne paski i zapięcie na wózek z tyłu, zapewniają wygodę podczas transportu plecaka do pracy, na uczelnię lub w innej podróży.
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 13'' • 13,1'' • 13,3'' • 13,4'' • 13,5'' • 14'' • 14,1'' • 14.2'' • 14.5'' • 15'' • 15,1'' • 15,4'' • 15,5'' • 15,6'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Ilość komór | 3 |
| Wymiary | 44,5 x 17 x 29,5 cm |
| Waga | 0.69 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Maksymalna wielkość urządzenia: 38,5 x 3,5 x 26,5 cm |
| Materiał | 600D |
| Pełna nazwa | DICOTA Plecak na laptopa ECO Backpack SCA zestaw z logiem extra |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










