DICOTA Slim Case BASE 15-15.6 torba na notebook szara
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15'' • 15,1'' • 15,4'' • 15,5'' • 15,6'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 400 x 290 x 40 mm |
| Waga | 0.38 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 15" do 15.6" |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | DICOTA Slim Case BASE 15-15.6 torba na notebook szara |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










