DICOTA Torba Eco Multi SCALE 12-14.1 cali czarna
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 120 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 12'' • 12,45'' • 12.1'' • 12.3'' • 12.5'' • 12.9" • 13'' • 13,1'' • 13,3'' • 13,4'' • 13,5'' • 14'' • 14,1'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 375 x 280 x 60 mm |
| Waga | 0.82 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 12-14.1" |
| Materiał | PET |
| Pełna nazwa | DICOTA Torba Eco Multi SCALE 12-14.1 cali czarna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










