Dell Bezprzewodowa klawiatura i mysz - KM5221W RTL
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowa profesjonalna mysz i klawiatura Dell - KM5221W - US International (QWERTY) (RTL BOX)
Zestaw Dell Pro: bezprzewodowa klawiatura i mysz zawiera niezwykle wydajną, choć niepozorną, klawiaturę i mistrzowsko zaprojektowaną mysz, które pomagają działać produktywniej każdego dnia.
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor | Czarny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA • Baterie/akumulatory AAA |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Wymiary | Klawiatura: 43.3 cm x 12.3 cm x 3.4 cm / 400 g Mysz: 11.532 cm x 3.88 cm / 91.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android • Linux • Mac OS • Windows 10 • Windows 7 • Windows 8.1 |
| Pełna nazwa | Dell Bezprzewodowa klawiatura i mysz - KM5221W RTL |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











