Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W 570-ABHI
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowa mysz Dell do wielu urządzeń - MS5320W
Za pomocą tej rzeźbionej wielourządzeniowej myszy bezprzewodowej Dell MS5320W możesz bezproblemowo pracować z trzema urządzeniami. Dzięki długiemu 36-miesięcznemu czasowi eksploatacji baterii nie musisz martwić się o ich wyczerpanie ani o wymianę.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Kolor | Szary |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth • Radio 2,4 GHz |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Wymiary | Szerokość: 6.97 cm Głębokość: 11.45 cm Wysokość: 4.16 cm |
| Waga | 84 g |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełna nazwa | Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W 570-ABHI |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











