Dell Etui EcoLoop Urban Sleeve 11-14 CV4425
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dell EcoLoop Urban Sleeve 11-14
Trwałe, lekkie wykonane w sposób zrównoważony - Dell EcoLoop Urban Sleeve jest łatwy do przenoszenia dzięki wysuwanemu uchwytowi, zapewniając ochronę i wygodę w podróży.
100% z recyklingowanego plastiku
Stworzone świadomie z przyjaznym dla środowiska designem, główna tkanina zewnętrzna tego etui jest wykonana w 100% z recyklingowanego poliestru, który może zużywać do 90% mniej paliw kopalnych niż poliester pierwotny oraz ponownie wykorzystuje około dwóch butelek z recyklingowanego plastiku.
Zbudowane, aby przetrwać
Wytrzymała tkanina o splocie 300D, odporna na wodę, sprawia, że etui wygląda ładnie i jak nowe, a Twój laptop jest chroniony przed zalaniem.
Stworzone do ruchu
Idealny towarzysz dla Twojego laptopa, lekkie etui jest łatwe do przenoszenia samodzielnie w podróży. Etui jest specjalnie zaprojektowane, aby pasowało do większości laptopów Dell o przekątnej do 14 cali.
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Pianka, Tkanina, Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu, 300D |
| Przekątna ekranu | 13,3'', 13,6'', 11'', 13,1'', 14'', 13.9'', 13,5'', 13,4'', 11.1'', 11.3'', 11,6'', 12'', 12.1'', 12,4'', 12,45'', 12.3'', 12.5'', 12.9", 13'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Rodzaj | Etui |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 250 x 350 x 25 mm |
| Waga | 199.6 kg |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 11" - 14" |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 460-BDWQ |
| EAN | 5397184911617 |
| Pełna nazwa | Dell Etui EcoLoop Urban Sleeve 11-14 CV4425 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











