Dell Etui EcoLoop Urban Sleeve 15-16 CV4625 [460-BDWR]
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dell EcoLoop Urban Sleeve 15-16
Trwałe, lekkie i wykonane w sposób zrównoważony etui Dell EcoLoop Urban Sleeve jest łatwe do przenoszenia dzięki wysuwanemu uchwytowi, zapewniając ochronę i wygodę w podróży.
100% z recyklingowanego plastiku
Stworzone świadomie z przyjaznym dla środowiska designem, główna tkanina zewnętrzna tego etui jest wykonana w 100% z recyklingowanego poliestru, który może zużywać do 90% mniej paliw kopalnych niż poliester pierwotny oraz ponownie wykorzystuje około trzy butelki z recyklingowanego plastiku.
Stworzone do ruchu
Idealny towarzysz dla Twojego laptopa, lekkie etui jest łatwe do przenoszenia samodzielnie w podróży. Etui jest specjalnie zaprojektowane, aby pasowało do większości laptopów Dell o przekątnej od 15" do 16".
Wygoda i komfort
Wysuwany uchwyt sprawia, że etui jest łatwiejsze i wygodniejsze do noszenia na spotkania biznesowe lub w podróży.
Specyfikacja techniczna
| Pasek na ramię | Nie |
| Rodzaj | Etui |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu, Tkanina |
| Przekątna ekranu | 15,4'', 15,5'', 15,6'', 15'', 15,1'', 15,3'', 16'' |
| Wymiary | 269.2 x 380 x 24.9 mm |
| Waga | 226.8 g |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 15"-16" |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | 460-BDWR |
| EAN | 0884116469629 |
| Pełna nazwa | Dell Etui EcoLoop Urban Sleeve 15-16 CV4625 [460-BDWR] |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











