Dell Latitude 5530 N201L5530MLK15EMEA_VP 15,6 FHD / i5-1235U / 8GB / 256GB SSD / Intel Iris Xe / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i5-1235U | 8GB | 256GB | Iris Xe | W11 Pro |
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
15,6"- calowy notebook komercyjny laptop klasy premium, o najmniejszych wymiarach i najmniejszej masie na świecie w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu. Inteligentna wydajność połączona z wbudowanymi zabezpieczeniami. Długi czas pracy baterii z funkcją ExpressCharge, która zapewnia do 80% naładowania w ciągu 60 minut.Połączenia 4G i Wi-Fi 6E
Wi-Fi 6E zapewnia 7 dodatkowych kanałów, co oznacza większą przepustowość i szybsze, bardziej płynne działanie sieci Wi-Fi, zwłaszcza na terenach o gęstej infrastrukturze sieciowej. Z kolei opcje łączności 4G LTE zapewniają łączność w każdym miejscu.Moc potrzebna do realizacji każdego projektu
Komputery z linii Intel® Evo™ z technologią Intel vPro®z procesorami dwunastej generacji Intel® z serii U (15 W) lub z serii P (28 W) zostały stworzone z myślą o tym, czego potrzebują działy IT — zapewniają więc moc, responsywność i żywotność baterii, których oczekują osoby wykonujące wiele zadań biznesowych.Chłodniejsza i cichsza praca nawet w wymagających warunkach
Nowe i większe dwa przeciwległe wentylatory wylotowe ze zoptymalizowanymi otworami wentylacyjnymi i inne usprawnienia termiczne zapewniają lepsze chłodzenie i hałas do 30% mniejszy niż we wcześniejszym modelu nawet przy korzystaniu z wielu aplikacji naraz. Oferujemy najszerszy zakres konfigurowanych przez użytkownika ustawień wydajności, temperatury i głośności wentylatorów.

Mnóstwo pamięci i miejsca na dysku
Dzięki nawet 64 GB pamięci DDR4 i dyskowi SSD o pojemności do 2 TB lub dwóm dyskom SSD o pojemności do 4 TB żaden projekt nie będzie za duży. Osiągnij maksymalną produktywność i większą swobodę dzięki procesorom Intel® dwunastej generacji (w maksymalnej konfiguracji Core™ i7 U) i opcjonalnej technologii Intel vPro®.ExpressSign-In
Loguj się płynnie za pomocą funkcji ExpressSign-In. Funkcja wykrywania obecności za pomocą kamery aktywuje komputer ze stanu uśpienia i loguje użytkownika. Gdy odejdziesz od komputera, system zostanie zablokowany.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1235U |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core i5 (12. Generacja) 1235U / 1.3 GHz |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS / WVA |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% gamy barw NTSC |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | HDMI | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) | USB 3.2 Gen 1 (PowerShare) | USB 3.2 Gen | 1 LAN | Słuchawki/mikrofon combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E 160 MHz + Bluetooth 5.2 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 13h |
| Pojemność baterii (Wh) | 58 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 4 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | grafit-czarny |
| Wymiary (cm) | 35.78 cm x 23.33 cm x 2.215 cm |
| Waga (kg) | 1,59 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Kamera z migawką prywatności, głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Zastosowane technologie | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Certyfikaty | ENERGY STAR; Certyfikat EPEAT Bronze/Silver |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 5530 N201L5530MLK15EMEA_VP 15,6 FHD / i5-1235U / 8GB / 256GB SSD / Intel Iris Xe / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










