Dell Monitor 24.07 cala P2425 IPS 16:10 WUXGA/HDMI/USBC/DP/VGA/USB/5Y
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
Monitor Dell 24 P2425
Ten monitor o proporcjach 16:10, certyfikowany przez TÜV w zakresie 4-gwiazdkowego komfortu dla oczu, zapewnia większy komfort wizualny, bezproblemową łączność i wzrost wydajności.
Częstotliwość odświeżania
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100 Hz zapewnia mniej migotania oraz płynniejsze przewijanie i działanie.
Żywe kolory
Szeroka gama barw do 16,7 mln wyświetlanych kolorów z 99-procentowym pokryciem przestrzeni barw sRGB.
Spójność kolorów
Technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać żywe kolory przy szerokim kącie widzenia.
Szerokie możliwości połączeń
Szeroka gama portów do podłączania wszystkich akcesoriów.
Porty USB szybkiego dostępu
W tym port USB-C typu downstream, który zapewnia zasilanie z mocą do 15 W.
Ulepszona wielozadaniowość
Uporządkowany ekran dzięki funkcji EasyArrange i możliwość zapisywania profili dzięki funkcji EasyArrange Memory.
Płynne wdrażanie
Zarządzaj swoimi monitorami dzięki funkcjom, które działają automatycznie, wszechstronnie i są zgodne z wieloma narzędziami.
Wygodne dostosowywanie
Szybki dostęp do ulubionych opcji i funkcji za pomocą menu i skrótów klawiszowych.
Troska o środowisko
- Innowacja w projekcie: Starannie wykonany monitor z materiałów przyjaznych dla środowiska, w tym w 85% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu odpadów pokonsumenckich i wytwarzanych w obiegu zamkniętym tworzyw sztucznych pochodzących z ITE, w 50% ze stali pochodzącej z recyklingu, w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu i w co najmniej 20% ze szkła pochodzącego z recyklingu.
- Opakowania o niewielkim wpływie na środowisko : Monitor wykonany z mniejszej ilości tworzyw sztucznych, dostarczany w opakowaniu wykonanym w 100% z nadających się do recyklingu materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych. Dell przechodzi na rozwiązania amortyzujące wykonane w całości z włókien, które są bardziej przyjazne dla środowiska.
- Oszczędność energii: Dzięki zastosowaniu trybu PowerNap w programie Dell Display Manager zużycie energii spada nawet o 14,8%.
- Zgodność z normami dotyczącymi ochrony środowiska: Monitor ma certyfikat ENERGY STAR 8.0, oznaczenie TCO Certified Edge i certyfikat EPEAT Gold z oznaczeniem Climate+. Oznaczenie Climate+ wskazuje, że monitor powstaje zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi dotyczącymi dekarbonizacji.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 24.07'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 181.75 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Wysokość | 343.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 511.2 mm |
| Szerokość | 531.8 mm |
| Głębokość | 50.03 mm |
| Waga | 3.15 kg |
| Akcesoria w zestawie | 1 panel monitora 1 cokół podstawy i podstawa 1 skrócony przewodnik konfiguracji 1 arkusz z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz informacjami prawnymi |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Pobór mocy | 74 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | 210-BMJD/5Y |
| EAN | 5902002269926 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor 24.07 cala P2425 IPS 16:10 WUXGA/HDMI/USBC/DP/VGA/USB/5Y |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










