Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Zwiększ swoje potrzeby w zakresie rozrywki dzięki 27-calowemu monitorowi QHD. Częstotliwość odświeżania 144 Hz, łączność USB-C, wbudowane głośniki i 4-gwiazdkowy certyfikat TÜV zapewniają komfort oczu.
towar niedostępny
Opis
S2725DC
Zwiększ swoje potrzeby w zakresie rozrywki dzięki 27-calowemu monitorowi QHD. Częstotliwość odświeżania 144 Hz, łączność USB-C, wbudowane głośniki i 4-gwiazdkowy certyfikat TÜV zapewniają komfort oczu.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 1 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Głębokość z podstawą | 201.83 mm |
| Wysokość z podstawą | 500.13 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Wysokość | 355.98 mm |
| Szerokość | 611.34 mm |
| Głębokość | 58.87 mm |
| Waga z podstawą | 6.48 kg |
| Waga | 4.62 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Podstawa Kabel zasilający Kabel USB-C Instrukcja |
| Certyfikaty | Energy Star, TUV |
| Pobór mocy | 21 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 210-BSRL |
| Pełna nazwa | Dell Monitor 27 cali S2725DC QHD IPS/2560x1440/HDMI/DP/3Y |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











