Dell Monitor AW2725DF 27 cali AMD FreeSync/QD-OLED/360Hz/QHD(2560x1440)/16:9/DP/HDMI/USB-C/USB/3Y
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
Zanurz się we wspaniałych efektach wizualnych i ekscytujących prędkościach dzięki naszemu najszybszemu monitorowi do gier QD-OLED o rozdzielczości QHD, częstotliwości odświeżania 360 Hz i VESA DisplayHDR True Black 400.
Doskonały obraz dzięki technologii Quantum Dot
Podnieś swoje wrażenia wizualne dzięki technologii QD-OLED, zapewniającej niezwykłą klarowność i wysoką czystość kolorów, która eliminuje świecenie. W połączeniu z VESA DisplayHDR True Black 400 możesz cieszyć się głębszą czernią i olśniewającą jasnością.
Płynna, pozbawiona zacięć rozgrywka
Technologie AMD FreeSync Premium Pro i VESA AdaptiveSync zapewniają płynną rozgrywkę bez efektu rozchodzenia się obrazu nawet podczas intensywnej rozgrywki.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 26,7'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2292 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C), 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.0 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Głębokość z podstawą | 243.69 mm |
| Wysokość z podstawą | 406.2 mm |
| Wysokość | 359 mm |
| Wysokość (maks.) | 516.2 mm |
| Szerokość | 609.11 mm |
| Głębokość | 67.6 mm |
| Waga z podstawą | 6.7 kg |
| Waga | 4.3 kg |
| Certyfikaty | EMC, TUV |
| Pobór mocy | 130 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 210-BLHH |
| EAN | 5397184821596 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor AW2725DF 27 cali AMD FreeSync/QD-OLED/360Hz/QHD(2560x1440)/16:9/DP/HDMI/USB-C/USB/3Y |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










