Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS Dual-ResolutionQHD 180Hz(2560X1440)/16:9/DP/2xHDMI/2xUSB/3Y
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
Monitor gamingowy Alienware 27 AW2725DM
Ożyw swoje ulubione gry na monitorze gamingowym QHD 27 z panelem Fast IPS, żywymi kolorami i płynnym obrazem.
Jakość QHD sprawdzająca się w każdej grze
Eksploruj wirtualne światy z wysokim poziomem szczegółów dzięki rozdzielczości QHD, płynnym obrazem i nowym, kultowym wzornictwem.
Zanurz się w żywym obrazie
Niezależnie od tego, czy przemierzasz rozległe krainy, czy walczysz na śmierć i życie, nigdy nie przegapisz żadnego szczegółu dzięki rozdzielczości QHD i szybkiej reakcji 27-calowego monitora.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 285 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 206 mm |
| Wysokość z podstawą | 409.46 mm |
| Wysokość | 363.72 mm |
| Wysokość (maks.) | 519.46 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 67.19 mm |
| Waga z podstawą | 6.57 kg |
| Waga | 4.23 kg |
| Pobór mocy | 25 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | 210-BQWQ |
| EAN | 5397184962718 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor AW2725DM 27.0 cali NVIDIA G-Sync Compatible IPS Dual-ResolutionQHD 180Hz(2560X1440)/16:9/DP/2xHDMI/2xUSB/3Y |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










