Dell Monitor AW3225DM 31.6 cala Curved NVIDIA G-Sync Compatible 180Hz VA QHD (3440x1440)/16:9/DP/2xHDMI/3xUSB 3.2/3Y AES&PPE
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
Monitor gamingowy Alienware 32 AW3225DM
Doświadcz wyjątkowego realizmu akcji na zakrzywionym monitorze gamingowym QHD 32 z żywymi kolorami i płynnym obrazem.
Doskonały obraz QHD w każdej grze
Eksploruj wirtualne światy z wysokim poziomem szczegółów dzięki rozdzielczości QHD, płynnym, dynamicznym obrazem i kultowym wzornictwem.
Zachwyć się bogactwem detali
Niezależnie od tego, czy eksplorujesz otwartą przestrzeń w światach wirtualnych, czy walczysz w bitwie, nigdy nie przegapisz żadnego szczegółu dzięki rozdzielczości QHD i panelowi 32 o krzywiźnie 1500R.
Płynne działanie
Graj na wyższym poziomie dzięki płynnemu obrazowi o częstotliwości odświeżania 180 Hz i czasie reakcji 1 ms od szarego do szarego, z technologią AMD FreeSync i VESA Adaptive Sync.
Oszałamiający obraz
Ciesz się żywymi kolorami dzięki 95% pokrycia gamy barw DCI-P3 i certyfikatowi VESA DisplayHDR 400.
Graj dłużej
Przygotuj się na maraton grania dzięki dedykowanemu trybowi konsoli i sprzętowemu obniżeniu emisji światła niebieskiego, które zmniejsza zmęczenie oczu, nie zmieniając kolorów.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.2724 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 285 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 232 mm |
| Wysokość z podstawą | 473.75 mm |
| Wysokość | 418.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 583.33 mm |
| Szerokość | 707.42 mm |
| Głębokość | 121.7 mm |
| Waga z podstawą | 9.63 kg |
| Waga | 6.58 kg |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pobór mocy | 33 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 210-BQWN |
| EAN | 5397184962725 |
| Pełna nazwa | Dell Monitor AW3225DM 31.6 cala Curved NVIDIA G-Sync Compatible 180Hz VA QHD (3440x1440)/16:9/DP/2xHDMI/3xUSB 3.2/3Y AES&PPE |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










